Pawel Kownacki - kandydat na Wójta Gminy Wieliszew Pawel Kownacki - kandydat na Wójta Gminy Wieliszew Pawel Kownacki - kandydat na Wójta Gminy Wieliszew
Strona glówna O mnie Przyjaciele o mnie Moja kampania Program Galeria Linki Kontakt
Pawel Kownacki


Paweł jest młodym, doświadczonym i kompetentnym działaczem samorządowym. Przekonałem się o tym współpracując z nim w Zarządzie Powiatu Legionowskiego. Potrafi znaleźć kompromis, ale w sprawach priorytetowych jest konsekwentny. Wyróżnia się niezwykłą pracowitością. Jako kandydat na Wójta Gminy Wieliszew łączy zalety działacza lokalnego z perspektywą współpracy w skali regionu, ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Jan Grabiec, Starosta Powiatu Legionowskiego

Z Pawłem Kownackim współpracuję prawie od początku mojej posługi w Wieliszewie.Widzę, jaką troską obejmuje szczególnie tych, którzy potrzebują pomocy:powodzian, dzieci z uboższych rodzin i młodzież, borykającą się z rozmaitymi problemami i brakiem poczucia sensu w życiu.Szczególnie ważne wydaje się działanie na rzecz młodych: stypendia, pozyskiwanie funduszy dla organizacji młodzieżowych, pomysły na aktywizację młodzieży we współpracy z parafią.

Co warto zauważyć, cechuje go w tym swoista naturalność i skromność, którą wyrażał np. mówiąc: "Tylko nie mówcie, że to ja, tylko że pomysł dała gmina, czy  np. "eMka". Oby tak dalej!"

ks. Jarosław Gawroński, Wikariusz Parafii w Wieliszewie

Paweł Kownacki to człowiek o bardzo szerokich horyzontach. Jedną z jego pasji jest historia, dziedzina również mi szczególnie bliska. Jego kandydatura na Wójta gwarantuje, że dzieje Gminy Wieliszew nie pójdą w zapomnienie. Jej historia jest bogata, niezwykle interesująca i  warta upamiętnienia. Paweł Kownacki wielokrotnie zabiegał o ratowanie i remont cennych zabytków z terenu Gminy. Niewątpliwie ma ku temu odpowiednie kompetencje i przede wszystkim wrażliwość.

Dr Jacek Szczepanski, Dyrektor Muzem w Legionowie

Rodziców Pawła Kownackiego znam od ponad 30 lat. To bardzo  porządni  i powszechnie lubiani ludzie. Znani w Gminie z niezwykłej pracowitości i uczynności. Pamiętam, że Paweł był harcerzem. Cechy charakteru wyniesione z domu i umiejętności nabyte w harcerstwie, a potem studia i praca zawodowa dobrze przygotowały go do funkcji Wójta. Jego wielkim walorem jest młodość, doskonała znajomość  Gminy, jej potrzeb i oczekiwań mieszkańców. Szczególnie ujęła mnie zapowiedź, że zrobi wszystko, aby  w Wieliszewie utworzyć harcerstwo. Pomogę mu w tym. Jestem przekonany, że głosując na Pawła głosujemy na lepszą przyszłość swoją i naszych dzieci.

Harcmistrz Janusz Syrokomski, Wiceprezes Zarządu Fundacji Przyjaciół Harcerstwa

Współpraca z Pawłem Kownackim jest niezwykle cennym doświadczeniem.
Jego wiedza, doświadczenie i umiejętności fachowe maja duży wpływ na styl wykonywanej pracy.
Kompetentny, kulturalny i kreatywny będzie dobrze pracować na rzecz lokalnej społeczności..
Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Legionowie
Anna Aksamit

 

Znam PAWŁA kilka lat i coraz bardziej imponuje mi:
1 ilością dobrych pomysłów i pasją w zmienianiu świata na lepsze
2 umiejętnością zjednywania współpracowników i skutecznością działania z ludźmi bez względu na skalę realizowanego projektu
3 sprawnością logistyczną i obyciem w świecie
4 duchem -jak się mówiło kiedyś- społecznikowskim zupełnie wyjątkowym w świecie, gdzie człowiek człowiekowi wilkiem
ks. Zbyszek Kloch, wikariusz par. Wieliszew

 

program wyborczy